lipo magnet banner
lipo magnet siparis

Geri İade

Ürünü Kullandım Fakat, İade Etmek İstiyorum?
Sitemizde yer alan kategorilere ayrılmış, lipo magnet kullanımından sonra herhangi bir geri iadesi söz konusu değildir.

Ürünü Hangi Şartlarda Değişim Yapabilirim?
Vermiş olduğunuz siparişten sonra, kargo elinize ulaştığında, eksik, ezilmiş, kırılmış, çatlamış vb… kargoda oluşabilecek durumlarda hafta içi mesai saatleri içerisinde gerek iletişim menüsünden gerekse telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ürün değişimi sağlanabilmektedir.

Ürünün Orjinal Olmadığını Düşünüyorum, Nasıl İade Edebilirim?
Elinize ulaşan ürünleri kullanmadan (tüketmeden) orjinalliğine istinaden geri iadesi söz konusudur. Ürünün ambalajına (kutusuna) herhangi bir zarar gelmeden ve ürünü kullanmadan iade edebilirsiniz.

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?
Hayır, paketi size ulaştıran kargo firmasına ve paket üzerinde yer alan firma ismimize karşı ödemeli olarak iadesini sağlayınız. “Paket elimize ulaştığı durumda geri havale/eft olarak kargo bedeli düşülmektedir.

Kargo Şirketine Nasıl Ulaşıp, Ürünü Nasıl Vereceğim?
Size ulaşan kargo firmasının en yakın şubesini öğrenmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. MNG kargo en yakın şubesi için bu linke tıklayınız. Aras kargo en yakın şubesi için bu linke tıklayınız.

Ürününüzü Gönderdikten Sonra Süreci Nasıl Takip Edeceğim ve Paramı Ne Zaman Geri Alabilirim?
Ürününüz lipomagnetsiparis.net tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, içeriği ve faturası(*) kontrol edilecektir.
• İade işleminin onaylanması durumunda, iletişim alanına iletmiş olduğunuz iban/hesap numaranıza 2 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir. “Gönderi ve iade esnasında yer alan kargo bedeli tarafınızdan kesilecektir.
• İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

biz arayalim iletisim teslimat

Kategoriler

Kullanıcı Yorumları


footer bilgi