lipo magnet banner
lipo magnet siparis

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Bitkisel zayıflama yöntemleri

Kilo vermek için her yolu denemenize karşılık bir türlü kilo vermeyi başaramıyorsanız, bu demektir ki bir eksik var. Bu eksik ya yanlış diyet yapmanızdır. Ya da egzersiz hareketlerinin yetersizliğidir. Bunlar her zaman için bilinen maddelerdir. Aslında birde bilinmeyen, unutulan ya da es geçilen bir madde vardır ki bana kalırsa oda en az bunlar kadar önemlidir. Oda şu; metabolizmanızın yavaş hareket etmesidir. Sindirim tembelliği vs gibi sorunlardır. Bu sorunlarında en az diğerleri kadar önemli olduğunu unutmamalısınız.

Eğer ki üçüncü madde olan metabolizma tembelliğine sahipseniz yapmanız gereken bitkisel zayıflama yöntemleri ile kilo vermektir. Çünkü bu tip tembel bir metabolizmayı bitkisel ürünlerden başkası harekete geçiremez. Hatta böyle bedenlerde diyet yapmak bile ters tepebilir. Diyet yapıp zayıflayacağım derken metabolizmanız daha da hareketsiz kalacaktır. Buda vücudunuzun daha da tembelleşmesine yol açacaktır. İşte diyet yaparken bunları yaşamamak için Alternatif tip zayıflama bitkilerinden faydalanmanız gerekmektedir. Mesela;

* Yeşil Çay; Çok iyi bir sindirim sistemiz çalıştırıcısıdır. Aynı zaman da yağ yakımı konusunda da çok etkilidir ve her diyette muhakkak olmalıdır. Yeşil çay kullanımını sabah kahvaltı da ve akşam yatmadan önce içerek sağlayabilirsiniz. Bu çayın hiçbir zararı olmadığı için gün içerisinde 4 fincana kadar rahatlıkla çıkabilirsiniz.
* Beyaz Lahana; Diyetlerin en çok kullanılan bitkilerinin başında yer alır. Beyaz lahananın suyunu için, çorbasını yapıp yiyin, hatta kapuska yemeğini dahi pişirip yiyebilirsiniz. Lifli yapısı ve yağ yakma özelliği ile metabolizmayı en çok hızlandıran bitkilerin başında yer alır.
* Maydanoz; Maydanozun idrar sökücü özelliğini bilmeyen yoktur. Birde böbrekleri çok hızlı şekilde çalıştırır. Sabahları suyunu içmenizde yağ yakımı konusunda size katkı sağlayacaktır.
* Elma Sirkesi; Son zamanlarda adından en çok söz ettiren yiyeceklerin başında gelmektedir. Alternatif tip dünyasında kilo verme konusunda en çok tavsiye edilen kür, elma sirkesi kürüdür. Bu kür sayesinde göbek yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sabah aç karnına bir bardak suya karıştırarak içmek. Kısa zamanda göbek yağlarınızı önce parçalayıp, sonrada erittiğine şahit olacaksınız.
* Zayıflama çayları; Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de çok büyük bir kitleye ulaşmayı başaran bu çaylar, bir değil birçok bitkinin bir araya gelmesi ile yapılmış çaylardır. Dokuzlu, Onlu gibi sayılarda isimler verilen bu çaylarda ismi kadar bitki içinde bulunmaktadır. Bu çaylar tamamen doğal ve bitkisel ürünlerdir. Yani hiçbir yan etkisi olmayan, tamamen sağlık kurallarına uygun ve herkesin kullanabileceği ürünlerdir.
Yukarı da bir kaçından bahsetmiş olduğumuz bitkiler dünyasında soframıza gelen pek çok ürün aslında zayıflama yolunda da en büyük destekçimizdir. Zayıflamak istiyorsanız ve metabolizmanız buna engel oluyorsa, kesinlikle sizlerde bu bitkilerden faydalanmalısınız.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

biz arayalim iletisim teslimat

Kategoriler

Kullanıcı Yorumları


footer bilgi